ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Asma Tavan Sistemleri en basit hali ile alçı levhaların tavana askı profilleri ile tutturulmasıdır. Asma tavan sistemleri tesisat uygulamalarının kolayca uygulanmasına imkan vermesi, akustik ses yalıtımı, yangın yalıtımı ve estetik görünüm amacıyla yapılmaktadır

ASMA TAVAN NERELERE YAPILIR

Alçıpan asma tavan sistemleri, konutların, ofislerinin, alışveriş merkezlerinin, otellerin, hastanelerin, sanayi tesislerinin, sinemaların, tiyatroların ve gösteri merkezlerinin tavanlarına uygulanabilmektedir.

UYGULANDIĞI DÖŞEMEYE GÖRE ASMA TAVAN ÇEŞİTLERİ

asmatavan, salondekor, decoration, tubrl, vk, decor ev asma tavan, alçıpan niş, alçıpan bant, alçıpan tavan, alçı kartonpiyer, asma tavan dekor, asma tavan dekorasyon, tavan kaplama, Tavan dekorasyonu, Alçıpan asma tavan fiyatları, asmatavan, Askıya Alma Asma tavan modelleri

Asma Tavan Sistemleri, asmatavan, salondekor, decoration, tubrl, vk, decor ev asma tavan, alçıpan niş, alçıpan bant, alçıpan tavan, alçı kartonpiyer, asma tavan dekor, asma tavan dekorasyon, tavan kaplama, Tavan dekorasyonu, Alçıpan asma tavan fiyatları, asmatavan, Askıya Alma Asma tavan modelleri

Alçıpan asma tavan sistemleri Betonarme Döşemelerde : En çok kullanılan asma tavan çeşididir. Metalden hazırlanan iskelet çelik vida ile döşemeye asılarak yapılır.

kartonpiyer asma tavan Asmolen Döşemelerde : Betonarme döşemedeki gibi metalden yapılan iskelet döşemeye tutturulur. Montaj için kullanılan çelik dübel asmolen tuğlalarının arasında yer alan nervürlü kirişlere vidalanır.

Asma tavan fiyatları Ahşap Döşemelerde : Metal iskelet iki taraflı ve bir tarafı ahşap döşemenin üzerine çıkan somun ve bulon ile döşemeye tutturulur.

Asma tavan fiyat Çelik Döşemelerde : İskelete yapının en kolay olduğu döşeme çeşididir. İskelet kaynak, bulon ya da perçin ile döşemeye uygulanır.

ASMA TAVAN YAPIMINDA KULLANILAN MALZEMELER

asma tavan modelleri Alçı Levha : Standart levha, suya dayanıklı, yangına dayanıklı, suya ve yangına dayanıklı.

asma tavan alçıpan modelleri TU Profili : L= 3 m

asma tavan alçıpan TC Profili : L= 3 m

asma tavan birim fiyat Ekleme Parçası : TC profillerini birbirine eklemek için kullanılır.

asma tavan banyo Dübel Vida : TU profilleri duvara sabitlemek için kullanılır.

asma tavan çeşitleri Çelik Dübel : Vida, kovan, L-demir ve somundan oluşur.

asma tavan dekorasyon Borazan Vida : Alçı levhayı tali profillere sabitlemek için kullanılır.

asma tavan ev modelleri fiyatları Askı Çubuğu : Askı maşalarını taşımak için kullanılır.

asma tavan elemanları Askı Maşası : ANA profilleri taşımak için kullanılır.

asma tavan firmaları Klips : Tali profilleri ana profillere sabitlemek için kullanılır.

asma tavan gergi tavan Derz Bandı : Alçı levhalar arasında kalan derzler için kullanılır.

asma tavan görselleri Derz Dolgu Alçısı : Derz dolguları için kullanılır.