Balçova Asma Tavan Sistemleri

   Balçova Asma Tavan Bir mekanın algılanmasında tavan oldukça etkin bir bileşendir. Form, renk, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür. Tavan sisteminde ise, beklentiler ve imkanlar daha farklıdır.

Balçova Asma Tavan Sistemleri Tavandaki her türlü tesisatı gizleyerek görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak amacı ile

Balçova Asma Tavan Sistemleri, Balçova Asma Tavan

Balçova Asma Tavan Sistemleri, Balçova Asma Tavan

(havalandırma boruları, elektrik kabloları, aydınlatma armatürleri, yangın detektörleri vs…) .

Birçok bileşeni monte etmek, akustik koşulları yerine getirmek, benzersiz iç mekan koşulları sağlamak ve elbette estetik kaygıları gidermek amacıyla kullanılmaktadır.

Balçova Asma Tavan Sistemleri İçine döşenen izocam, tasyünü, strafor gibi destek malzemeler sayesinde asma tavan ısı yalıtımı amaçlı da kullanılmaktadır.

Alçıpan Asma Tavan Genel Özellikleri
Balçova Asma Tavan Sistemleri Çabuk ve kolay montajı ile boyanmaya hazır tavan yüzeyinin oluşmasını sağlar. Her türlü iç mekan tavan uygulamalında kullanılır. Kolayca tamiri yapılabilmesi ve ekonomik olması itibariyle en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Balçova Asma Tavan Sistemleri Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar yaratır. Asma Tavan Tesisatlara kolayca müdahale edilir. Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi azdır. Bina hareketleri ile uyumludur. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için idealdir. Yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı gibi performans şartları kolayca sağlanır. Balçova Asma Tavan Sistemleri Bu sistemle yapılan kademeli tavanlarla, hacimlere estetik ve akustik özellikler verilmektedir

Balçova Asma Tavan Sistemleri

Balçova Asma Tavan Çok basitçe, asma tavan mevcut tavanın altına ikinci bir tavan yapmaya denir.

Asma Tavan uygulanacak alanının kodu alınarak teraziye getirilir. Ana taşıyıcı malzemeler asma tavanda 1metrede, tasyünü tavanda ise 120 cm de yerleştirilir. Taşıyıcı malzemeler yerleştirildikten sonra alçıpan tavanda diğer malzeme 60 cm de bir klips yardımı ile taşıyıcı malzemeye tutturulur.  Tasyünü tavanda ise 120 cm ve 60 cm lik metal parçalar birbirlerine geçme sistemi ile monte edilir. Demir aksam bittikten sonra 60 x 60 büyüklüğündeki levhalar demir içerisine konarak tavan işlemi bitirilir.  Ek yerlerinin derz bandı ve alçısı çekilerek işlem tamamlanır. Asma Tavan İzmir Boya uygulaması yapılarak tavan kullanıma hazır. Asma Tavan İzmir Bu işlem ustadan ustaya ufak tefek değişiklikler arz edebilmektedir.

Balçova Asma Tavan işinde usta çok önemlidir. Balçova Asma Tavan Sistemleri Bunu dikkate alarak kalitesinden, işçiliğinden emin olduğunuz firma ile çalışın. Pazarlıkta fiyat kırmadan ziyade oluşabilecek arızalarda servis hizmetlerini sorgulamanızı tavsiye ederiz.

Balçova Asma Tavan , Balçova Asma Tavan Sistemleri, Balçova Taşyünü Asma Tavan, Balçova Clipin Asma Tavan, Balçova Karolem, Balçova Tadilat