Bodrum clipin asma Tavan

Bir mekanın algılanmasında tavan, bir hayli etkin bir bileşendir, çünkü; mekanın diğer tüm yüzeyleri ile oranlandığında.

Büyük yer kaplar. Form, renk, ışık vb. Araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür. Asma tavan sistemindeyse, beklentiler, daha farklıdır.

Tavandaki her çeşit tesisatı gizlemek, aydınlatma armatürleri, yangın dedektörleri gibi bir çok bileşeni monte etmek.

Akustik şartları yerine getirmek, benzersiz iç mekan şartları sağlamak ve elbette estetik kaygıları gidermek hedefiyle Modüler Asma Tavan Sistemleri tercih edilir.

Bodrum clipin asma Tavan Sağladığı kusursuz akustik ve aydınlatma sistemleri ile entegre olabilen yapısıyla.

Modüler Asma Tavan Sistemleri, daha iyi bir çalışma ortamı, bunun neticesinde da, daha verimli bir iş performansı yaratmaya katkıda bulunur.

Bodrum clipin asma Tavan Günümüzde, hem ortam şartlarını iyileştirmek, hem de can güvenliği sağlamak amacıyla, çoğunluğu tavan arasında bulunan havalandırma, yangın dedektörleri, yangın söndürme sistemi gibi cihazlar ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Bu cihazlara, tamir ve bakım hedefiyle erişim gereksinimi, Modüler Asma Tavan Sistemlerinin oluşumuna katkı sağlayan ana fikirlerin başında yer almaktadır.

Bodrum clipin asma Tavan, uygulanacağı mekanın kullanım özelliklerine göre farklı gereksinimleri karşılamak üzere metal, taşyünü, camyünü, kayayünü, alcı gibi farklı karakterlerde malzemelerden üretilirler.

DMR Yapı Sistemleri, tüm bu farklı malzemelerle üretilmiş zengin Modüler Asma Tavan Sistemleri ürün çeşidiyle, modern mimarinin işlevsellik arayışını karşılayabilmek için deneyimini ve bilgisini paylaşmaya hazır.

Clip-in tavan yapısı gereği bir nevi gizli tavan manasına gelmektedir. Clip-in tavan sisteminde sistem şu biçimdedir. Ana taşıyıcılara dik olarak kenetlenen clip-in profilleri bulunmakta ve bu profiller tüm kenarlardan beslenmektedir.

Clip-in sistemlerde taşıyıcılar gözükmez. Sarkmalı ve oturmalı sisteme göre güzel ve sade bir görüntüdedir. Clip-in tavanın sökülüp takılması kolaydır.

Clip-in ve asma tavan sistemleri için bizden teklif alabilirsiniz.

Bodrum clipin asma Tavan, bodrum clipin,

Bodrum clipin asma Tavan, bodrum clipin,

Bodrum clipin asma Tavan

bodrum clipin Tavandan geçen elektrik tesisatı, su boruları,aydınlatma ve yangın tesisatı gibi bir çok elemanı monte etmek ve tesisat bileşenlerinin istenmeyen kısımlarının gizlenmesi hedefiyle kullanılır.

Konforlu ve estetik iç mekanların oluşturulmasında tercih edilmektedir. Oluşan arızalara kolay müdahale sağlar ve arıza sonrası montajı kolaydır.

 

Modüler bir sistemdir. bodrum clipin Tüm sistem demonte olduğundan arkasındaki tesisatın bakımı ve temizliği kolaydır.

Clip-in Asma Tavan Sistemleri, iç mekanlarda karşılaşılabilecek bir çok şantiye sorununa kesin çözüm getirmek hedefiyle tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Üstten oturan (düz ve sarkmalı), gizli taşıyıcılı,kanca ve entegre plakalar ile görünür ve gizli taşıyıcılı sistemlerden oluşur. Çok geniş kullanım seçeneği sunmasının beraberinde, montaj kolaylığı da sağlar.

Aydınlatma, havalandırma, sprinker vb. Tesisat tavana asılarak kolayca uygulanabilir.Çağdaş dekorasyon olanağı veren kullanışlı ve dayanıklı sistemdir.

Özellikle alüminyum panellerin üzeri elektro statik toz boya kaplı olduğundan nemli ortamlarda bile ömrü 10-15 senenin üzerindedir.

Clip İn Metal Tavanların Kapsamı
Clip İn  asma tavan konstrüksiyonları kamuya ve çeşitli kurumlara (polikilinikler, okullar, oteller, restoranlar, konser salonları, ticari kuruluşlar vb.) Monte edilir. Ayrıca, genelde endüstriyel işletmelerin binalarının tasarımında kullanılır. Alüminyum elemanlardan yapılan kaplamalar konutlara ve kamuya açık alanlara kurulur ve çelik paneller, şeritler ve kasetler çoğu zaman endüstriyel, konut ve depo binalarında kullanılır.

Ek olarak, 60 x 60 ve 60 x 120 Clipin Tavan alüminyum ürünlerinin neme karşı dayanıklı olduğu ve bu sebeple yüksek nemli alanlara montaj için uygun olduğu unutulmamalıdır. Korozyon koruması olmayan çelik elemanlar korozyona karşı hassastır, bu sebeple yalnızca normal nem şartlarında kullanılırlar.