Güzelyalı asma tavan sistemleri

Güzelyalı asma tavan sistemleri Bir mekanın algılanmasında tavan oldukça etkin bir bileşendir. Form, renk, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür. Tavan sisteminde ise, beklentiler ve imkanlar daha farklıdır.

Güzelyalı asma tavan sistemleri Tavandaki her türlü tesisatı gizleyerek görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak amacı ile

(havalandırma boruları, elektrik kabloları, aydınlatma armatürleri, yangın detektörleri vs…) .

Güzelyalı asma tavan sistemler, Güzelyalı asma tavan sistemleri, Güzelyalı asma tavan

Güzelyalı asma tavan sistemler, Güzelyalı asma tavan sistemleri, Güzelyalı asma tavan

Birçok bileşeni monte etmek, akustik koşulları yerine getirmek, benzersiz iç mekan koşulları sağlamak ve elbette estetik kaygıları gidermek amacıyla kullanılmaktadır.

Güzelyalı asma tavan sistemleri İçine döşenen izocam, tasyünü, strafor gibi destek malzemeler sayesinde asma tavan ısı yalıtımı amaçlı da kullanılmaktadır.

Alçıpan Asma Tavan Genel Özellikleri
Güzelyalı asma tavan sistemleri  Çabuk ve kolay montajı ile boyanmaya hazır tavan yüzeyinin oluşmasını sağlar. Her türlü iç mekan tavan uygulamalında kullanılır. Kolayca tamiri yapılabilmesi ve ekonomik olması itibariyle en çok tercih edilen sistemlerden biridir. güzelyalı Asma Tavan Sistemleri Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar yaratır. Asma Tavan Tesisatlara kolayca müdahale edilir. Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi azdır. Bina hareketleri ile uyumludur. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için idealdir. Yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı gibi performans şartları kolayca sağlanır. Güzelyalı asma tavan sistemleri Bu sistemle yapılan kademeli tavanlarla, hacimlere estetik ve akustik özellikler verilmektedir

 Güzelyalı Asma Tavan Sistemleri

Çok basitçe, asma tavan mevcut tavanın altına ikinci bir tavan yapmaya denir.

Asma Tavan uygulanacak alanının kodu alınarak teraziye getirilir. Ana taşıyıcı malzemeler asma tavanda 1metrede, tasyünü tavanda ise 120 cm de yerleştirilir. Taşıyıcı malzemeler yerleştirildikten sonra alçıpan tavanda diğer malzeme 60 cm de bir klips yardımı ile taşıyıcı malzemeye tutturulur.  Tasyünü tavanda ise 120 cm ve 60 cm lik metal parçalar birbirlerine geçme sistemi ile monte edilir. Demir aksam bittikten sonra 60 x 60 büyüklüğündeki levhalar demir içerisine konarak tavan işlemi bitirilir.  Ek yerlerinin derz bandı ve alçısı çekilerek işlem tamamlanır. Asma Tavan İzmir Boya uygulaması yapılarak tavan kullanıma hazır. Asma Tavan İzmir Bu işlem ustadan ustaya ufak tefek değişiklikler arz edebilmektedir.

Güzelyalı Asma Tavan işinde usta çok önemlidir. Güzelyalı Asma Tavan Bunu dikkate alarak kalitesinden, işçiliğinden emin olduğunuz firma ile çalışın. Pazarlıkta fiyat kırmadan ziyade oluşabilecek arızalarda servis hizmetlerini sorgulamanızı tavsiye ederiz.

 Güzelyalı Asma Tavan , Güzelyalı Asma Tavan Sistemleri, Güzelyalı Taşyünü Asma Tavan, Güzelyalı Clipin Asma Tavan, Güzelyalı Karolem,