Hakkımızda

2007 yılından bu yana inşaat sektörünün dinamiklerini belirleyen öncü firmalar arasında yer alan DMR YAPI sahip olduğu vizyonu ve temelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

anahtar teslim tadilat fiyatları, komple ev tadilatı izmir karşıyaka, izmir iç dekorasyon firmaları, komple ev tadilatı fiyatları, komple ev tadilatı için yardım istiyorum, izmir iç mimarlık şirketleri, izmir dekorasyon ve iç mimarlık, izmir ev dekorasyon, Çeşme tadilat, Manisa Tadilat,

İzmir inşaat sektörüne öncülük eden firmanın ileri görüşlü projeleri beğeni topluyor. Firmamız farklı sektörlerde başarı ile tamamladığı projelerde İzmir ve Çeşme Asma Tavan sektörünün nabzını tuttuğunu gösteriyor. Eğitim, endüstri, konaklama ve ticari amaçlarla pek çok projeyi başarılı bir şekilde bitiren firmamız gelişen İzmir ile birlikte büyüyor.

Dmr Yapı bugün, en küçük projeden en geniş çaplı veya özel uzmanlık gerektiren özel projelere kadar geniş bir segmentte tavan çözümleri ve teknik çözüm ortaklığı sunmaktadır. Her tür proje ve müşteri talebine uygun ürün ve hizmet sunarak, en basit ya da en sofistike projelerde çözüm ortaklığı yapabilmektedir.
Asma tavan sistemleri sektöründeki konumunu sürekli güçlendirmiş ve bugün genel fiyat-performans prensibiyle asma tavan sektöründe pazar payını hızla büyüterek sektörünün en büyük firmalarından biri haline gelmiş ve hem yurtiçi hem yurtdışında pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır