izmir tadilat

Tadilat Hizmetinde Deneyimli Olmanın Önemi?

Ev ya da ofis tadilatına kimi zaman ihtiyaç duyulmakla birlikte bunun için deneyimli bir izmir tadilat firması ile çalışılmadığı takdirde istenen sonucun alınması mümkün olmamaktadır. İzmir’de uzun yıllardır iç mimarı, teknik personeli, deneyimli ustalardan oluşan geniş ekipleri ile hizmet veren firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu sayede de müşteri portföyünü genişletmeye devam etmekte ve evlerinize yaptığı dokunuşlar ile hayallerinizin gerçek olmasını sağlamaktayız. Tadilatın kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor ve normal hayatınıza kısa sürede evinizde devam edebilmenizi sağlıyoruz. Planlı ve koordineli çalışıyor işlerin sırasını kaybetmeden bir problem çıkmasını önlüyoruz.

izmir tadilat

izmir tadilat, tadilat,

Tadilat Sırasında Kaliteli Malzeme Kullanıyoruz

İzmir Tadilat bir kez yapıldığında uzun yıllar kullanılmak istenmektedir. Bireyler tekrar tadilat için masraf ve zaman kaybı yaşamamak istemektedirler. İzmir tadilat firması olarak bizler de kaliteli malzeme kullanmakla kalmıyor işçiliğinde kusursuz olmasına dikkat ediyor ve bu şekilde yaptığımız tadilatın istendiği gibi uzun yıllar kullanılmasını sağlıyoruz. Tadilat sonrası ortaya çıkan görüntünün zevkinize hitap etmesi amacıyla görselliği sağlayacak olan malzemelerin seçimi sırasında sizlerin de fikrinizi alıyoruz. Bu şekilde yapılan tadilattan çok memnun kalacaksınız ve verdiğimiz garanti ile de içinizin rahat olmasını sağlıyoruz. Komple tadilat istediğinizde kapsamında olan işleri şu şekilde sayabiliriz.

  • Asma tavan uygulamaları
  • Duvar boyasının ya da duvar kağıdının değiştirilmesi
  • Mutfak ve banyonun komple yenilenmesi
  • Su ve elektrik tesisatlarının yenilenmesi

 

İZMİR TADİLAT

İzmir Tadilat Fiyatları

Tadilat yapılacak alanın büyüklüğü ve istenen işlemlerin neler olduğuna bağlı olarak her müşteri için ayrı bir maliyet çıkmaktadır. Bu nedenle firmamız sizle görüşmeden ve İzmir tadilat yapılacak olan yeri görmeden de fiyat teklifi sunmuyoruz. Analizler yapıyor, gerekli çizimleri mimarımız yapıyor ve ardından yapılan plan çerçevesinde işi başlatıyoruz. İşlerin yapılması sırasında ise gerekli denetimleri gerçekleştiriyor ve işte sıfır hata olmasını sağlıyoruz. Yazılı sözleşme yapıyor ve tadilatın bitmesinden sonra ise sürpriz maliyetler ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz gibi bir eve ya da iş yerine sahip olabilmek için firmamız ile görüşebilir ve randevu alarak sizin için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz.